m menu image  m home m cart

Odběr novinek

Zadejte email, na který chcete dostávat informace.

Video ukázky VEGAS Pro 16

Jaké nové funkce umí Magix VEGAS Pro 16 - video ukázky

Váháte, zda má cenu upgradovat váš VEGAS Pro na novou verzi 16? Nový Magix VEGAS Pro 16 přináší řadu novinek, které zrychlí, zjednoduší a obohatí vaši tvorbu filmů a videí. Některé nové funkce vám zde představujeme slovem i obrazem…


SLEDOVÁNÍ POHYBU neboli motion tracking ve VEGAS Pro 16 - Novinka!

Propracovaná flexibilní technologie pro vytváření masek spolu s přesným sledováním pohybu (v angličtině motion tracking) vám umožní izolovat pohybující se objekty ve filmové scéně. Můžete tak snadno sledovat pohyb kteréhokoli objektu ve videu a "přišpedlit" k němu text, nebo pouze na tento objekt použít color grading a další kreativní efekty, které budou pohybující se objekt věrně následovat, kamkoli se pohne. Integrovaný motion tracking vyvinutý týmem VEGAS speciálně pro video střižnu VEGAS Pro dává vynikající výsledky a spolehlivě kopíruje pohyb sledovaného objektu ve scéně.

Kterou edici VEGAS Pro 16 zvolit? Novou funkci motion tracking obsahují všechny 3 edice VEGAS Pro 16.

Podívejte se na krátkou video ukázku, jak můžete novou funkci sledování pohybu snadno využít např. k vytvoření uměleckého efektu nebo k rozostření obličeje pro ochranu identity osobŠpičková VIDEO STABILIZACE roztřeseného obrazu ve VEGAS Pro 16 - Novinka!

Jsou vaše zdrojové záběry roztřesené? Stabilizujte obraz pomocí nejmodernější technologie ve VEGAS Pro 16 a během pár minut bude vaše video naprosto klidné, s dokonale stabilizovaným obrazem bez chvění a třesení. Video stabilizace byla ve VEGAS Pro kompletně přebudována od základů s cílem výrazně zlepšit výkon a uživatelům zjednodušit použití této užitečné funkce. Získejte vždy dokonalé video záběry, dokonce i když byl zdrojový materiál původně nepoužitelný.

Kterou edici VEGAS Pro 16 zvolit? Nový video stabilizátor obrazu obsahují všechny 3 edice VEGAS Pro 16.

Podívejte se na krátkou video ukázku, jak vypadalo zdrojové roztřesené video a poté stabilizovaný výsledek po použití video stabilizátoru v novém VEGAS Pro 16


Dynamický STORYBOARD propojený s časovou osou ve VEGAS Pro 16 - Novinka!

Nový dynamický storyboard vám značně zjednoduší práci a možná úplně změní způsob, jakým jste až dosud stříhali video ve VEGAS Pro. Rychle poskládejte hrubý střih záběrů nebo alternativní verze v přehledném prostředí storyboardu. Změny, které v hlavním storyboardu uděláte, se okamžitě promítnou do časové osy (timeline) a platí to i opačně. Můžete si také vytvořit další storyboardy a použít je pro experimentální varianty střihu, jiné pořadí záběrů, anebo jako nový nástroj pro organizaci samostatných částí vašeho projektu.

Kterou edici VEGAS Pro 16 zvolit? Nový dynamický storyboard obsahují všechny 3 edice VEGAS Pro 16.

Podívejte se na krátkou video ukázku, jak vám storyboard v novém VEGAS Pro 16 usnadní práci při stříhání videa