m menu image  m home m cart

VEGAS 18 zdarma

Nový VEGAS PRO 18 je tu!

Máte nárok na nový VEGAS 18 zdarma?

Využili jste již ukončenou nedávnou akci „Kupte jakýkoli VEGAS PRO 17 a dostanete novou verzi 18 ZDARMA“, jakmile vyjde?

Všem oprávněným uživatelům, kteří splnili podmínky této akce, bude verze 18 zdarma rozesílána v průběhu srpna automaticky na jejich e-mail. Proto v těchto dnech sledujte i vaši spam složku, případně i složku pro hromadný e-mail ve vaší doručené poště, ať tuto důležitou zprávu nepropásnete. E-mailem zdarma obdržíte licenční číslo a instrukce ke stažení instalačního souboru k vašemu novému VEGAS PRO 18. Rovněž uživatelé, kteří zakoupili verzi 17 v krabicovém balení a mají nárok na nový VEGAS PRO 18 zdarma, ho dostanou pouze v elektronické podobě jako download ke stažení. V krabici nic rozesíláno nebude.

POZOR! Důležité!

Pokud jste splnili podmínky této akce a přesto jste v průběhu 8/2020 neobdrželi svůj nový VEGAS PRO 18 zdarma, určitě se na nás obraťte, a to nejpozději do 30.9.2020. Pomůžeme vám. Řešení své situace však neodkládejte a ozvěte se hned v průběhu září 2020! Později vznesené nároky již nebude možno řešit.

Utekla vám tato akce nebo jste o ní vůbec nevěděli?

Přihlaste se k odběru našich novinek a příště vás včas upozorníme e-mailem, pokud bude podobná akce nebo výhodná cena, nebo když vyjde nová verze. Stačí se zaregistrovat a zaškrtnout si odběr novinek zde. Vaši e-mailovou adresu s nikým nesdílíme. Odběr novinek můžete kdykoli zrušit. Přečtěte si, jak vaše údaje chráníme...


There are no products to list in this category.