m menu image  m home m cart

Srovnání produktů BluffTitler

« Zpět

Efektovací program BluffTitler byl od verze 8 k dostání ve 2 variantách: EASY a PRO. Od verze 13 k nim přibyla ještě třetí edice ULTIMATE.

Mezi edicemi EASY, PRO a ULTIMATE se můžete kdykoli přepnout volbou v menu Parametry > Přepnout verze EASY/PRO/ULTIMATE (Settings > Switch to EASY/PRO/ULTIMATE Version). V závislosti na licenci, kterou máte instalovanou (koupenou), se program přepne do demo nebo ostré verze.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi edicemi ULTIMATE, PRO a EASY

Nejlevnější BluffTitler EASY nabízí ze všech 3 edic nejméně možností a obsahuje nejméně funkcí a vrstev. Všechny efekty (vrstvy, styly a vlastnosti) lze přehrávat, renderovat a exportovat, ale ne všechny lze editovat nebo přidávat a vytvářet.

BluffTitler PRO nabízí 13 vrstev navíc, 2 extra volby exportu, 121 dalších vlastností, 74 přidaných stylů a 33 položek menu, které v BluffTitler EASY nejsou.

Absolutně nejvíc možností tvorby nabízí nejlépe vybavený BluffTitler ULTIMATE, kde můžete přidávat a upravovat úplně všechny vrstvy a editovat všechny styly a vlastnosti! Oproti edici PRO získáte navíc 7 vrstev, 41 vlastností, 8 stylů a 9 položek menu, které v BluffTitler PRO nejsou.

Podrobné srovnání rozdílů mezi jednotlivými edicemi programu BluffTitler pro vás připravujeme...

Upgrady

Kdykoli můžete svůj BluffTitler upgradovat ze staré verze na novou nebo i přejít na vyšší edici s bohatšími tvůrčími možnostmi. Na BluffTitleru je krásné i to, že mnoho upgradů je a bylo zdarma. Např. majitelé verze PRO 11 nebo PRO 12 mohou přejít na BluffTitler PRO 13 zdarma, placeným upgradem by pro ně byl až upgrade na novou edici ULTIMATE 13. Pokud máte upgrade zdarma, stačí jen nainstalovat si příslušnou verzi a použít stejné licenční klíče jako dosud. Pro informaci konkrétně o vašich možnostech upgrade zvolte v menu Nápověda > Upgrady (Help > Check for Upgrades) nebo nás kontaktujte. Všechny možnosti zpoplatněných upgradů najdete zde.