m menu image m home m cart

BIXPACK 22 - Dutch skies, ESD download

825,00Kč bez DPH
998,25Kč s DPH

Vyberte prosím:

Formát souboru pro staženíMnožství:Detaily

 • Kód: BIXPACK22-ESD
 • Skladem:  Položka je na skladě a může být okamžitě expedována
 • Výrobce: Outerspace Software

Popis

BIXPACK 22: Holandské nebe

Nebeské 3D šablony pro BluffTitler: mraky, nebe, obloha nad vodní hladinou, nebeské horizonty, vlnící se vlajky s nebem v pozadí

BIXPACK 22: Dutch skies je inspirován vzduchem, vodou a světlem Holandska, které tak proslavili staří mistři jako Jacob van Ruisdael. Těchto 30 vzdušných šablon (+9 bonusových navíc!) připravených k okamžitému použití v programu BluffTitler ukazuje možnosti tvorby, když kombinujete 360° fotografie s 3D grafikou! BixPack 22 nabízí oblaka, nebe, vzduch, vodní hladiny, mraky, světlo, světelné odlesky, zrcadlení, vlnící se vlajky ve větru.

Všechny texty, obrázky a fotky můžete v programu BluffTitler snadno nahradit vašimi vlastními. Všechny 3D šablony lze renderovat v jakémkoli rozlišení až do full HD, 4K i vyššího. Budete-li chtít, můžete změnit i libovolné další parametry hotových BixPack šablon jako např. barvy, rychlost a směr pohybu, délku animace atd.

360° fotografie oblohy

Nebeské video šablony BixPack 22 obsahují šestnáct 360° fotografií holandského nebe s rozmanitými variacemi a typy mraků na obloze. Všechny přibalené fotky oblohy jsou uloženy ve standardním equirectangular formátu (ekvidistantní válcová projekce) s narovnaným horizontem, sluncem uprostřed a bez jakýchkoli pozemních objektů.

Podívejte se na video ukázku šablon z kolekce BixPack 22: Holandské nebe

Klikněte na video níže (trvá necelé 2 minuty) a podívejte se, co vám nebeská kolekce hotových šablon Dutch skies nabízí. Pro tuto ukázku jsme vybrali jen některé šablony z této kolekce a v nich jsme pouze změnili texty a provedli 5 drobných úprav - za pár minut bylo vše hotovo (včetně vytvoření české vlajky a jednoho logo-obrázku s českým textem). Kvalita obrazu je v naší ukázce záměrně snížena, aby se vám zde soubor rychleji načetl. Jinak ale můžete všechny šablony Holandského nebe exportovat v rozlišení 4K i vyšším. Snová podívaná... a co teprv, až bude součástí vašeho videa či filmu:

Nebeské video... nebo fotka oblohy?

Chcete-li vytvořit video s nebesy, zvolte: Soubor > Exportovat jako video...
A když chcete nebeskou pohlednici zvolte: Soubor > Exportovat jako obrázek

BixPack 22: profesionální šablony pro BluffTitler

BIXPACK 22: Dutch skies nabízí hotové royalty free šablony v profesionální kvalitě, které lze v BluffTitleru upravit a poté je použít ve vašich dokumentárních videích, cestovatelských pořadech, naučných a vzdělávacích dokumentech, sci-fi filmech, video prezentacích, intro videích, animovaných titulcích a dalších vašich komerčních i nekomerčních výtvorech.

Mohu BixPack šablony používat samostatně?

K použití BixPack šablon potřebujete program BluffTitler. BixPack šablony jsou vlastně blufftitlerské předlohy (show files). To znamená, že potřebujete program BluffTitler, abyste mohli BixPack šablony přehrávat, měnit a renderovat.

Upozornění: BixPack licence nezahrnuje licenci pro BluffTitler a neobsahuje fonty, hudbu (s výjimkou 6 přibalených melodií v BixPacku 15), ani audio samply.

Co lze v BixPack šablonách měnit?

V BixPack šablonách lze snadno změnit všechny texty i obrázky, ale také lze měnit fonty, barvy a materiály, a v BixPack 15 lze měnit i melodie.

Jste-li zkušeným uživatelem programu BluffTitler, můžete měnit cokoli chcete, včetně přidávání/odstranění textů a obrázků, úpravy cesty kamery a změny délky trvání. Pokud chcete, můžete vytvořit nové šablony s využitím BixPack 3D modelů, textur a efektů.

Musím mít BluffTitler ve verzi PRO?

Ne. BixPack šablony se v programu BluffTitler přehrávají naprosto stejně, ať máte verzi EASY nebo PRO nebo ULTIMATE. Verze EASY vám dovolí editovat texty a obrázky. Pokud však chcete editovat většinu efektů a vlastností nebo chcete BixPack šablony přetvořit od základů, budete potřebovat verzi PRO. Absolutní tvůrčí volnost a přístup k veškerým efektům, vlastnostem a animacím vám poskytne verze ULTIMATE. Chci upgradovat na vyšší verzi PRO nebo ULTIMATE.

Jak je to s autorskými právy a s licencí BixPack?

Videa, která si pomocí BixPack vytvoříte smíte:

 • distribuovat a prodávat
 • publikovat na YouTube a jiných webech pro online sdílení videí
 • publikovat na svém vlastním webu
 • vydávat je na DVD a Blu-ray discích

Naopak BixPack soubory prodávat ani distribuovat nesmíte. Videa, která jste pomocí BixPack souborů vytvořili jsou vaše díla, ale na samotné zdrojové BixPack soubory, včetně všech textur, 3D modelů, efektů a přibalených melodií vlastní autorská práva firma Outerspace Software a je zakázáno je distribuovat či přeprodávat.

Chcete-li vašemu klientovi prodat BluffTitler šablonu, která používá BixPack soubory, musíte zakoupit BixPack licenci i pro tohoto klienta.

Smím použít BixPack soubory pro mé Headsub šablony?
Ano.

Mohu nahrát BixPack soubory do BluffTitler galerie?
Ne.

Musím si koupit licenci pro každý počítač?
Ne. Potřebujete licenci na každého uživatele, nikoli na každý počítač.

Zahrnuje BixPack licence také použití fontů?
Ne. BixPack neobsahuje fonty. Pouze nabízí odkazy na fonty. Pro podmínky použití fontů prosím kontaktujte autory fontů.

BixPack šablony nejsou závislé na konkrétním fontu. BluffTitler automaticky přepne na Arial, pokud nelze daný font nalézt.

BixPack 22 používá následující fonty

Hudba

V promo videu k BixPack22 je použita následující hudba (není součástí dodávky):

Požadavky šablon BixPack 22 na váš systém

 • BluffTitler verze 13.2 a vyšší

Headsub

Všechny BixPack šablony jsou dostupné také z Headsub.com. Headsub poskytuje jednoduše použitelné webové formuáře ke změně textů a obrázků, vyrenderuje pro vás šablony a nabízí je jako video ke stažení. To může být zajímavé, pokud váš systém nesplňuje minimální požadavky, nebo pokud nechcete použít BluffTitler anebo pokud máte zájem jen o několik šablon.


Po zakoupení BixPack obdržíte odkaz ke stažení ZIP souboru. Tento soubor obsahuje všechny BluffTitler soubory předloh, textury, 3D modely, efekty a další soubory, které jsou třeba k přehrávání a renderování BixPack šablon. Fonty, hudba ani audio samply nejsou součástí BixPack šablon.

ZIP soubor si můžete zkopírovat na svůj offline počítač. BixPack šablony nevyžadují připojení k internetu.

Vyzkoušet program BluffTitler zdarma

Více o programu BluffTitler

BixPack 1: virtuální televizí studia

BixPack 2: ornamentální kresby

BixPack 3: domácí videa

BixPack 4: světla, kamera, akce

BixPack 5: sport

BixPack 6: lesk a záře

BixPack 7: pompéznost a zkrášlení

BixPack 8: prach, špína a destrukce

BixPack 9: emoce

BixPack 10: tvary ve vesmíru

BixPack 11: párty

BixPack 12: seznamy a žebříčky

BixPack 13: představování

BixPack 14: televizní vysílání

BixPack 15: zvukové aparatury

BixPack 16: zpravodajské studio

BixPack 17: happy

BixPack 18: vánoce a Nový rok

BixPack 19: láska a svatba

BixPack 20: vesmír

BixPack 21: cukrovinky

BixPack 23: DJ Markruz

BixPack 24: video blog (vlog)

BixPack 25: mise na Mars

BixPack 26: horská dráha

BixPack 27: džem, želé a džus

BixPack 28: květiny

BixPack 29: mořské příšery

BixPack 30: obrazovky

BixPack 31: titulky ve spodní části obrazovky

BixPack 32: Měsíc

BixPack 33: v záři velkoměsta

BixPack 34: přání veselých svátků

BixPack 35: bumper videa
Tento produkt byl přidán dne 29.03.2017.

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...


Zeptat se na produkt BIXPACK 22 - Dutch skies, ESD download


  Žádné otázky a odpovědi nebyly zatím k tomuto produktu řešeny.