m menu image  m home m cart

Chci objednat e-mailem nebo telefonicky

Jak u nás objednat e-mailem nebo telefonicky

Chápeme, že objednat přes rozhranní e-shopu nemusí vyhovovat každému. Žádný problém! Zboží si v našem katalogu můžete vybrat a Vaši objednávku nám zaslat e-mailem na shop @ erpea.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Případně můžete objednat telefonicky na čísle 241 404 298

Uveďte prosím následující údaje:

  • Co a kolik objednáváte: seznam produktu/-ů (uveďte co nejpřesnější název nebo přímo odkaz na produkt) a počet kusů.
  • Pokud objednáváte UPGRADE, uveďte z jakého produktu upgradujete: název a licenční číslo Vaší stávající licence.
  • Vaše jméno a příjmení
  • Vaše telefonní číslo a e-mail
  • Vaše fakturační adresa (tj. na koho máme vystavit daňový doklad). Pokud jde o firmu, uveďte kromě adresy také název firmy, IČ a DIČ.
  • Vaše dodací adresa (tj. kam máme zásilku poslat), pokud se liší od fakturační adresy. Dodací adresu neuvádějte, pokud objednáváte elektronickou licenci ke stažení (download produkt).
  • Jak si přejete platit: dobírkou při převzetí zásilky (doběrečné 45 Kč) nebo bankovním převodem předem (bez poplatku)? U elektronických licencí (download ke stažení) nebo pokud objednáváte na Slovensko, je jedinou možností platba předem bankovním převodem.
  • Způsob dodání do ČR: PPL (dopravné zdarma) nebo Česká pošta balík do ruky (149 Kč). Doprava na Slovensko stojí 303 Kč. U objednávek nad 10 tis. Kč je dopravné zdarma bez ohledu na zvoleného dopravce. U download produktů je dodávka pouze elektronická a tedy zdarma (e-mailem obdržíte licenční číslo a odkaz na soubor ke stažení).

Mnohé z výše uvedených údajů (zejména jméno, adresa, telefonní číslo, email, licenční číslo produktu), které nám při objednání e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře dobrovolně poskytnete, abychom Vaši objednávku mohli vyřídit, jsou z hlediska zákona považovány za údaje osobní. Jak a proč Vaše osobní údaje zpracováváme, jak je chráníme, a jaká máte práva v souvislosti s ochranou svých osobních údajů si prosíme přečtěte ZDE >>