m menu image  m home m cart

Odběr novinek

Zadejte email, na který chcete dostávat informace.

AKCE VEGAS PRO 16

Speciální DÁREK ZDARMA ke každé licenci VEGAS Pro 16

DNES BluffTitler nebo BixPack ZDARMA ke každé licenci VEGAS Pro 16

Speciální DÁREK ZDARMA jen pro české a slovenské zákazníky! Po omezenou dobu od nás ke každé zakoupené licenci VEGAS Pro 16 dostanete šikovný animační program BluffTitler Easy ZDARMA, který jistě využijete ve vaší video tvorbě. Program BluffTitler toho umí opravdu hodně za zlomek času (viz ukázka) a navíc je v češtině. Pokud již BluffTitler vlastníte, přibalíme vám místo něj jednu kolekci BixPack šablon pro BluffTitler ZDARMA, a to kteroukoli dle vašeho výběru. Z jakých kolekcí BIXPACK šablon pro BluffTitler vybíráte? Klikněte sem pro podrobnosti a ukázky...

Co umí BluffTitler EASY se podívejte v krátkém videu níže. Celé toto ukázkové video vzniklo v programu BluffTitler Easy a zabralo to jen pár minut - pouze jsme vyměnili texty, obrázky a sem tam upravili barvy v již přednastavených animacích, které jsou součástí programu BluffTitler (a tedy i součástí vašeho dárku, který od nás zdarma dostanete ke každé zakoupené licenci VEGAS Pro 16).

Kupte u nás VEGAS Pro 16 a získejte BluffTitler nebo BixPack ZDARMA

Kupte VEGAS Pro 16 dnes. Získáte skvělý DÁREK ZDARMA.

Který speciální DÁREK ZDARMA jste si vybrali (zda program BluffTitler nebo BixPack šablony) prosíme označte PŘED vložením vašeho VEGAS Pro 16 do nákupního košíku. Váš dárek zdarma vám dodáme elektronicky. Pokud je vaší volbou BixPack, připište do poznámky k vaší objednávce, kterou konkrétní kolekci BixPack šablon jste si vybrali. BixPack šablony volte pouze v případě, že již jakýkoli BluffTitler vlastníte. Pokud ještě BluffTitler nevlastníte, vyberte si ho jako dárek zdarma k tomuto nákupu.

Neváhejte! Tato nabídka platí jen po omezenou dobu a může být kdykoli bez předchozího upozornění ukončena. Rozhodují podmínky platné v okamžiku objednání.